Новини

 
Переглядів: 571 Роздрукувати

В останній надзвичайно сонячний день літа, 31 серпня 2018 року, відбулося храмове свято ікони Божої Матері “Всецариця”. В цей винятковий день, по благословенню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Єпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської єпархії, очолив святкове Богослужіння в нашому храмі. Його Преосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, настоятель храму та духовенство столиці. Після водоосвятного молебня розпочалася урочиста, сповнена молитовними співами і справжньою шаною до Божої Матері Божественна Літургія. Незважаючи на будній день, прийшло багато як дорослих так і діточок. Пишно прикрашений різноманітними духмяними квітами храм був переповнений вірянами, які з великою радістю та благоговінням причастилися Божественних Христових Тайн.

Під час проповіді преосвященніший Владика Віктор сердечно привітав усіх з престольним святом і передав благословення та  привітання від предстоятеля Української Православної Церкви Блажаженнішого Митрополита Київського і всієї Ураїни Онуфрія.

По завершенні хресної ходи відбувся молебень, під час якого всі просили Божого Благословення і допомоги на новий навчальний рік. 

Після закінчення богослужіння настоятель храму протоієрей Василій Герелюк, від імені усіх присутніх, звернувся до владики Віктора із щирою вдячністю за спільну молитву та повчальні пастирські слова, які надихають на праведне життя та вчинки задля спасіння душі і слави нашого Творця небесного. 

За традицією, всіх гостів свята було запрошено на смачну, з любов'ю приготовану велику спільну трапезу, де всіх частували різноманітними стравами.